PSeME:Członkowie

Z PSeME - Polskie Stowarzyszenie Muzyki Elektroakustycznej
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Polskie Stowarzyszenie Muzyki Elektroakustycznej (PSeME)

polska federacja Międzynarodowej Konfederacji Muzyki Elektroakustycznej (ICEM/CIME)

Członkowie Honorowi: Françoise Barriere, Józef Patkowski

Członkowie Założyciele

Marek Zwyrzykowski, Józef Patkowski, Krzysztof Szlifirski fot.L.Zielińska

Józef Patkowski + 26.10.2005

Włodzimierz Kotoński + 04.09.2014

  1. Andrzej Bauer
  2. Marek Chołoniewski
  3. Piotr Kleczkowski
  4. Krzysztof Knittel
  5. Stanisław Krupowicz
  6. Jaroslaw Mamczarski
  7. Mariusz Pędziałek
  8. Bogusław Schaeffer
  9. Elżbieta Sikora
  10. Krzysztof Szlifirski
  11. Maciej Szybist
  12. Marcin Wierzbicki
  13. Lidia Zielińska
  14. Marek Zwyrzykowski

    Członkowie zwyczajni:

  15. Rusłan Apanowicz
  16. Franciszek Araszkiewicz
  17. Rafał Augustyn
  18. Marcin Barski
  19. Mateusz Bednarz
  20. Mateusz Bień
  21. Bolesław Błaszczyk
  22. Marcin Borntowski
  23. Roman Bromboszcz
  24. Marcel Chyrzyński
  25. Jakub Ciupiński
  26. Krzysztof Czaja
  27. Mariusz Czarnecki
  28. Wojciech Czern
  29. Piotr Czerny
  30. Magdalena Długosz
  31. Adam Dornowski
  32. Cezary Duchnowski
  33. Marcin Dymiter
  34. Adrian Foltyn
  35. Krzysztof Gawlas
  36. Konrad Gęca
  37. Katarzyna Głowicka
  38. Piotr Grella-Możejko
  39. Jacek Grudzień
  40. Ewa Guziołek-Tubelewicz
  41. Piotr Hałasa
  42. Paweł Hendrich
  43. Anna Ignatowicz-Glińska
  44. Rafał Iwański
  45. Michał Jacaszek
  46. Andres Gustavo Jankowski
  47. Michał Janocha
  48. Dobromiła Jaskot
  49. Anna Jędrzejewska
  50. Jaroslaw Kapusciński
  51. Lucjan Kaszycki
  52. Włodzimierz Kiniorski
  53. Magdalena Klapper
  54. Ryszard Klisowski
  55. Denis Kolokol
  56. Andrzej Kopeć
  57. Jarosław Kordaczuk
  58. Kamil Kosecki
  59. Wojciech Kosma
  60. Jadwiga Kotnowska
  61. Bartosz Kowalski-Banasewicz
  62. Jarosław Kozłowski
  63. Zbigniew Kozub
  64. Sławomir Kupczak
  65. Marek Kwiatkowski
  66. Piotr Lichwierowicz
  67. Tomasz Lida
  68. Artur Lis
  69. Aleksander Litwinowski
  70. Jarosław Lublin
  71. Miłosz Łuczyński
  72. Piotr Madej
  73. Andrzej Mądro
  74. Dariusz Makaruk
  75. Dariusz Mazurowski
  76. Tony Milosz
  77. Czesław Minkus
  78. Marietta Morawska-Büngeler
  79. Paweł Mykietyn
  80. Keir Neuringer
  81. Karol Nepelski
  82. Barbara Okoń-Makowska
  83. Krzysztof Olczak
  84. Roman Opuszyński
  85. Ryszard Osada
  86. MarcinPączkowski
  87. Jacek Partyka
  88. Michał Pawełek
  89. Jan Pieniążek
  90. Grzegorz Pieniek
  91. Jan Pilch
  92. Robert Piotrowicz
  93. Eugeniusz Popławski
  94. Tomasz Praszczałek
  95. Mirosław Rajkowski
  96. Marcin Rupociński
  97. Edward Sielicki
  98. Jarosław Siwiński
  99. Joanna Stępalska-Spix
  100. Marcin Strzelecki
  101. Tadeusz Sudnik
  102. Piotr Sych
  103. Łukasz Szałankiewicz
  104. Tomasz Wojciech Szczepanik
  105. Ryszard Szeremeta
  106. Seweryn Ścibior
  107. Marta Śniady
  108. Katarzyna Taborowska
  109. Michał Talma-Sutt
  110. Krzysztof Topolski
  111. Ewa Trębacz
  112. Grażyna Walczak
  113. Maciej Walczak
  114. Tadeusz Wielecki
  115. Marek Wilczyński
  116. Krzysztof Wołek
  117. Artur Zagajewski
  118. Patryk Zakrocki
  119. Rafał Zapała
  120. Anna Zaradny
  121. Barbara Zawadzka
  122. Anna Zawadzka-Gołosz
  123. Maciej Zdanowicz
  124. Anna Zielińska
  125. Maciej Zieliński
  126. Kacper Ziemianin
  127. Agata Zubel
  128. Wojciech Ziemowit Zych

Odeszli:

Piotr Hertel + 19.11.2010

Hector Fiore +15.08.2011

Eugeniusz Rudnik + 24.10.2016

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia