Koncert PSeME OnLine

(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Linia 39: Linia 39:
 
# Magdalena Długosz - ''Zakopane Liryki''
 
# Magdalena Długosz - ''Zakopane Liryki''
 
# Cezary Duchnowski - ''Ovinu Malkeinu''
 
# Cezary Duchnowski - ''Ovinu Malkeinu''
 +
# Cezary Duchnowski i Phonos ek Mechanes - ''C plus minus''
 
# Hector Fiore - ''Las Vaquitas son Ajenas''
 
# Hector Fiore - ''Las Vaquitas son Ajenas''
 
# Krzysztof Gawlas - ''Bassness'' (2003)
 
# Krzysztof Gawlas - ''Bassness'' (2003)

Wersja z 18:02, 14 kwi 2008

Koncert Polskiego Stowarzyszenia Muzyki Elektroakustycznej realizowany jest za pomocą programu PSeME-Player, odtwarzacza mp3 znajdującego się w dolnym lewym rogu strony www.pseme.com. PSeME-Player wykonuje kompozycje członków PSeME non-stop, 24 godziny na dobę. Wybrane kompozycje, lub ich fragmenty, skompresowane są do formatu mp3 w średniej jakości, dostępnej dla większości użytkowników internetu, bez możliwości ich ściągnięcia ze strony. Przy każdorazowym uruchomieniu strony www.pseme.com PSeME-Player automatycznie rozpoczyna wykonywanie utworów, ustalając za każdym razem inną kolejność programu koncertu. Obsługa odtwarzacza sprowadza się do podstawowych czynności zatrzymania, odtwarzania i wyboru wykonywanych utworów.

  1. Rusłan Apanowitch - Csound1
  2. Rusłan Apanowitch - Csound2
  3. Rusłan Apanowitch - Csound3
  4. Rusłan Apanowitch - Csound4
  5. Rusłan Apanowitch - Csound5
  6. Marcin Bortnowski - Kawałki światła na akordeon, klawesyn i komputer
  7. Mateusz Bień - Retroplexis (1991)
  8. Mateusz Bień - Sinfony
  9. Andrzej Bieżan, Krzysztof Knittel - Polygamy
  10. Marek Chołoniewski - Dla wszystkich ten sam ogień (1985)
  11. Marek Chołoniewski - Follow Me II na interaktywny system komputerowy (1988) (fragment) (perf. Marek Choloniewski, Krzysztof Knittel)
  12. Marek Chołoniewski - hki 290880 La Cumparsita (Studio Eksperymentalne Radia Fińskiego, Helsinki, 1980)
  13. Marek Choloniewski - Hypermeable Objects (1994)
  14. Marek Chołoniewski - Like Breathing (1991) na zespół i komputer
  15. Marek Chołoniewski - Physical Modeling (2005)
  16. Marek Choloniewski - River Dart (1995)
  17. Marek Chołoniewski - sha'ba del'mana (1993)
  18. Marek Chołoniewski - Beauty and the beast (1992)
  19. Marek Chołoniewski - lighting (1995)
  20. Marek Chołoniewski - aus Silber (1996)
  21. Marek Chołoniewski - Free Form (1977)
  22. Marek Chołoniewski - Doubles (1995)
  23. Marek Chołoniewski - Switched On ...
  24. Marek Chołoniewski - Switched Off
  25. Marek Chołoniewski - Skopje Mix
  26. Marek Chołoniewski - Swinging Parameters
  27. M.Chrostek, B.Długosz, M.Chołoniewski, T.Lida - Jubilacje Okolicznościowe (1979) (fragment)
  28. Marcel Chyrzynski - Mahamudra (2006)
  29. Jakub Ciupiński - Makyo II (2004)
  30. Magdalena Długosz - Zakopane Liryki na klarnet elektronicznie modyfikowany i komputerową warstwę dźwiękową (1999-2000) (wykonanie: Wojciech Komsta) (fragment)
  31. Piotr Czerny - I Symfonia #1
  32. Piotr Czerny - I Symfonia #2
  33. Piotr Czerny - I Symfonia #3
  34. Piotr Czerny - I Symfonia #4
  35. Piotr Czerny - I Symfonia #5
  36. Magdalena Długosz - Ombrarchetto
  37. Magdalena Długosz - Zakopane Liryki
  38. Cezary Duchnowski - Ovinu Malkeinu
  39. Cezary Duchnowski i Phonos ek Mechanes - C plus minus
  40. Hector Fiore - Las Vaquitas son Ajenas
  41. Krzysztof Gawlas - Bassness (2003)
  42. Krzysztof Gawlas - EMX7-01 (2004)
  43. Krzysztof Gawlas - EMX8 (2004)
  44. Krzysztof Gawlas - Futura - Antiqua (2002)
  45. Krzysztof Gawlas - Sonar 3 (2005)
  46. Krzysztof Gawlas - Traffic
  47. Katarzyna Glowicka - Dust Point Red-fragment (2005)
  48. Katarzyna Glowicka - Lute of Aquarius-fragment (2004)
  49. Katarzyna Glowicka - Opalescent horizons-fragment (2005)
  50. Andres Gustavo Jankowski - Ardepanamericana
  51. Andres Gustavo Jankowski - Metafisicado
  52. Andres Gustavo Jankowski - ap2
  53. Andres Gustavo Jankowski - oscila
  54. Dobromiła Jaskot - Liija
  55. Dobromiła Jaskot - how-who
  56. Anna Jędrzejewska - Divine
  57. Anna Jedrzejewska - bigblu
  58. Jarosław Kapuściński - Impromptu
  59. Jarosław Kapuściński - Jatayu
  60. Lucjan Kaszycki - Birkut '81 (SEPR, 1992) (O.Szwajgier - głos, T.Stańko - trąbka, J.Pilch - perkusja, W.Waglewski - gitara)
  61. Lucjan Kaszycki - "Lines of Life" (2001)
  62. Włodzmierz Kiniorski - Odmieniec (2006)
  63. Włodzimierz Kiniorski - Ofiarom tragedii w Katowicach (2006)
  64. Włodzimierz Kiniorski - Output 230206 1
  65. Włodzimierz Kiniorski - Output 1-2 (3 1 1 1)
  66. Włodzimierz Kiniorski - Output 1-2 2
  67. Włodzimierz Kiniorski - Output 1-2 2B
  68. Włodzimierz Kiniorski - Output 270206 1
  69. Włodzimierz Kiniorski - Output 1-2 3
  70. Włodzimierz Kiniorski - Output 1-2 4
  71. Włodzimierz Kiniorski - Output 1-2 (65 1 1 1) 1
  72. Włodzimierz Kiniorski - Dłubanka Świąteczna
  73. Ryszard Klisowski - Alkor I
  74. Ryszard Klisowski - Bach-Allya
  75. Ryszard Klisowski - Canzonetta con Improvizatione
  76. Ryszard Klisowski - Espresivo
  77. Ryszard Klisowski - Impression Solaire III (2000)
  78. Ryszard Klisowski - In memoriam of John Cage
  79. Ryszard Klisowski - Jazz-Sonata with Epilogue
  80. Ryszard Klisowski - La nature morte
  81. Ryszard Klisowski - Les sons Colouers Synthetique
  82. Ryszard Klisowski - Memento (2000)
  83. Ryszard Klisowski - Misterioso
  84. Ryszard Klisowski - Musica Mundana III
  85. Ryszard Klisowski - Quadrature-Kwadratura
  86. Ryszard Klisowski - Rays of K2
  87. Ryszard Klisowski - Sonant
  88. Ryszard Klisowski - Sounds Meadows
  89. Ryszard Klisowski - Sounds Meadows from child's memory I
  90. Ryszard Klisowski - Vers - Alya
  91. Ryszard Klisowski - Versetti II
  92. Ryszard Klisowski - Vision
  93. Krzysztof Knittel - ... in the opposite direction ...
  94. Krzysztof Knittel - Lapis
  95. Krzysztof Knittel - Norcet
  96. Krzysztof Knittel - Old Style Pieces
  97. Krzysztof Knittel - Worm Conqueror
  98. Włodzimierz Kotoński - Aela (1970)
  99. Włodzimierz Kotoński - Etiuda na jedno uderzenie w talerz (1960)
  100. Stanisław Krupowicz - Music for S
  101. Stanisław Krupowicz - Thus spake Bosch (CCRMA, 1985)
  102. Piotr Lichwierowicz - Athlon
  103. Tomasz Lida - Śpiewna (1999)
  104. Alexander Litvinovsky - Intavolatura (1990) na gitarę (fragment)
  105. Alexander Litvinovsky - Ballads of Faron #1 - #11 (2001) (realizacja: Studio Muzyki Elektroakustycznej Akademii Muzycznej w Krakowie, Studio Muzyki Komputerowej Hochschule für Musik, Stuttgart)
  106. Alexander Litvinovsky - Ballads of Faron 2
  107. Alexander Litvinovsky - Ballads of Faron 3
  108. Alexander Litvinovsky - Ballads of Faron 4
  109. Alexander Litvinovsky - Ballads of Faron 5
  110. Alexander Litvinovsky - Ballads of Faron 6
  111. Alexander Litvinovsky - Ballads of Faron 7
  112. Alexander Litvinovsky - Ballads of Faron 8
  113. Alexander Litvinovsky - Ballads of Faron 9
  114. Alexander Litvinovsky Faron (1999) na klarnet (fragment)
  115. Anna Maciejasz-Kaminska - Altitude II (2002) (fragment)
  116. Darek Makaruk - Żurawie
  117. Toni Milosz - Farewell to Jacek Kaczmarski
  118. Toni Milosz - Tous les morts sont ivre
  119. Czet Minkus - Apokalipsy - 7 Transmutacji na elektronicznie prztewarzaną trąbkę solo (realizacja Studio Eksperymentalne Polskiego Radia Warszawa, C.T.Minkus - trąbka, elektronika, Tadeusz Sudnik - realizacja)
  120. Ryszard Osada - Capriccio na klarnet i media elektroniczne (2005)
  121. Ryszard Osada - E-motion na 2 akordeony guzikowe i taśmę stereofoniczną (2001)
  122. Michał Pawełek - Flowing (2001)
  123. Michał Pawełek - Oko Ciszy na głos, instrumenty i elektronikę (2004)
  124. Józef Rychlik - Musinelle (fragment) (1975)
  125. Bogusław Schaeffer - IX Kwartet Smyczkowy na kwartet i elektronikę (1999)
  126. Bogusław Schaeffer - Poetries (1978)
  127. Bogusław Schaeffer - Symfonia: Muzyka Elektroniczna (fragment) (1966)
  128. Edward Sielicki - Paralipomenon
  129. Elżbieta Sikora - Aquamarina
  130. Elżbieta Sikora - Derierre son double
  131. Elżbieta Sikora - Flashback
  132. Elżbieta Sikora - Geometries Variables
  133. Elżbieta Sikora - Janek Wisniewski
  134. Elżbieta Sikora - La tete d'Orphee
  135. Elżbieta Sikora - Lisboa - Tramway 28 na saksofon altowy i taśmę (INA/GRM,1998, wyk. Paweł Gusnar - saksofon altowy)
  136. Elżbieta Sikora - Rappel
  137. Elżbieta Sikora - Raposdie pour mort d'une Republique
  138. Elżbieta Sikora - Suite
  139. Elżbieta Sikora - The waste land
  140. Elżbieta Sikora - error!
  141. Łukasz Szałankiewicz - 167 FF crc
  142. Łukasz Szałankiewicz - Czyja Prawda ?
  143. Łukasz Szałankiewicz - Hi-pi
  144. Łukasz Szałankiewicz - futura (fragment)
  145. Łukasz Szałankiewicz - regan
  146. Łukasz Szałankiewicz - Pobrzmień abysalny
  147. Łukasz Szałankiewicz - Luna Nusa
  148. Łukasz Szałankiewicz - Papa final Zx
  149. Łukasz Szałankiewicz - "Pi x Pi"
  150. Seweryn Ścibior - Barberian Hussky
  151. Katarzyna Taborowska - Bałwan
  152. Katarzyna Taborowska - Elektroberek
  153. Katarzyna Taborowska - Nie ma takiego numeru
  154. Katarzyna Taborowska - Ping Violin Tape Pong
  155. Katarzyna Taborowska - U 00
  156. Michał Talma-Sutt - Avalon's Gates for flute and computer (1997)
  157. Michał Talma-Sutt - Cellotronicum (2002)
  158. Michał Talma-Sutt - Light annd Shade (2000)
  159. Michał Talma-Sutt - Notturni di sogni for reed, flute and computer (2005)
  160. Michał Talma-Sutt - Shadows (1-5)
  161. Michał Talma-Sutt - Sphinx's Games for flute solo (1996)
  162. Michał Talma-Sutt - Soundscape One
  163. Michał Talma-Sutt - Voyager Amer
  164. Michał Talma-Sutt - What Nostradamus has kept only for himself
  165. Grażyna Walczak - Zeit sehen, farben hoeren
  166. Tadeusz Wielecki - The very true story
  167. Marcin Wierzbicki - Great_Mystery
  168. Marcin Wierzbicki - Interferences Retroactives 01
  169. Marcin Wierzbicki - Interferences Retroactives 03
  170. Marcin Wierzbicki - Music of Silence
  171. Marcin Wierzbicki - Pocztówka z Paranoi
  172. Marcin Wierzbicki - Reminiscencje
  173. Marcin Wierzbicki - Spring is icumen
  174. Marcin Wierzbicki - Spring is icumen in
  175. Marcin Wierzbicki - Synapsis 01
  176. Marcin Wierzbicki - Synapsis 02
  177. Marcin Wierzbicki - Synapsis 03
  178. Marcin Wierzbicki - Synapsis 04
  179. Marcin Wierzbicki - Teh World an Imaginary Place
  180. Marcin Wierzbicki - Triple Sonata 1
  181. Marcin Wierzbicki - Triple Sonata 2
  182. Marcin Wierzbicki - Triple Sonata 3
  183. Marcin Wierzbicki - icumen mix
  184. Marcin Wierzbicki - Imaginary Part of Life
  185. Marcin Wierzbicki - Thinking Violin na skrzypce i komputer (2005) (wyk. Anna Zielińska - skrzypce
  186. Sławomir Wojciechowski - Hoquetus '04 (2004)
  187. Krzysztof Wołek - Changing Lines na kwartet smyczkowy i taśmę
  188. Krzysztof Wołek - Mobile Variations
  189. Patryk Zakrocki (Marcel Marzec - Cudowny Pantałyk
  190. Barbara Zawadzka - esperanza
  191. Barbara Zawadzka - Greya (1 - 5)
  192. Lidia Zielińska - Expandata na perkusję i taśmę (J.Pilch - perkusja)
  193. Lidia Zielińska - Just too many words
  194. Lidia Zielińska - Nobody is perfect
  195. Lidia Zielińska - Rapsodia na skrzypce i taśmę (wykonanie: Anna Zielińska, nagranie. Jacek Patryka)
  196. Wojciech Ziemowit Zych - Solilokwium III na klarnet i komputer (SME, 2000) (wyk. Maciej Bosak - klarnet, koncert Intermedium III, 16.06.2005)
Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia