PSeME:członkowie

(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Linia 23: Linia 23:
 
# [http://www.andrzejbauer.com Andrzej Bauer]
 
# [http://www.andrzejbauer.com Andrzej Bauer]
 
# [http://www.studiomch.art.pl Marek Chołoniewski] - Prezes
 
# [http://www.studiomch.art.pl Marek Chołoniewski] - Prezes
# [[Piotr Kleczkowski]]
+
# [[https://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Kleczkowski Piotr Kleczkowski]]
 
# [http://knittel.wizya.net Krzysztof Knittel]
 
# [http://knittel.wizya.net Krzysztof Knittel]
 
# [http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanisław_Krupowicz Stanisław Krupowicz]
 
# [http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanisław_Krupowicz Stanisław Krupowicz]

Wersja z 05:49, 10 maj 2019

Polskie Stowarzyszenie Muzyki Elektroakustycznej (PSeME)

polska federacja Międzynarodowej Konfederacji Muzyki Elektroakustycznej (CIME/ICEM)

Członkowie Honorowi:

Françoise Barrière

Józef Patkowski

Bogusław Schaeffer

Krzysztof Szlifirski

Członkowie Założyciele

Marek Zwyrzykowski, Józef Patkowski, Krzysztof Szlifirski fot.L.Zielińska

Józef Patkowski + 26.10.2005

Włodzimierz Kotoński + 04.09.2014

  1. Andrzej Bauer
  2. Marek Chołoniewski - Prezes
  3. [Piotr Kleczkowski]
  4. Krzysztof Knittel
  5. Stanisław Krupowicz
  6. Jaroslaw Mamczarski
  7. Mariusz Pędziałek
  8. Bogusław Schaeffer
  9. Elżbieta Sikora
  10. Krzysztof Szlifirski
  11. Maciej Szybist
  12. Marcin Wierzbicki
  13. Lidia Zielińska - Wiceprezes
  14. Marek Zwyrzykowski

    Członkowie zwyczajni:

  15. Rusłan Apanowicz
  16. Franciszek Araszkiewicz
  17. Rafał Augustyn
  18. Marcin Barski
  19. Piotr Bednarczyk
  20. Mateusz Bednarz
  21. Mateusz Bień
  22. Aleksandra Bilińska
  23. Dorota Błaszczak
  24. Bolesław Błaszczyk
  25. Wojciech Błażejczyk
  26. Marcin Bortnowski
  27. Roman Bromboszcz
  28. Stanisław Bromboszcz
  29. Marcel Chyrzyński
  30. Jakub Ciupiński
  31. Krzysztof Cybulski
  32. Krzysztof Czaja
  33. Mariusz Czarnecki
  34. Wojciech Czern
  35. Piotr Czerny
  36. Magdalena Długosz
  37. Adam Dornowski
  38. Cezary Duchnowski
  39. Marcin Dymiter
  40. Adrian Foltyn
  41. Krzysztof Gawlas
  42. Konrad Gęca
  43. Katarzyna Głowicka
  44. Beniamin Głuszek
  45. Robert Gogol
  46. Piotr Grella-Możejko
  47. Jacek Grudzień
  48. Ewa Guziołek-Tubelewicz
  49. Piotr Hałasa
  50. Paweł Hendrich
  51. Anna Maria Huszcza
  52. Anna Ignatowicz-Glińska
  53. Rafał Iwański
  54. Michał Jacaszek
  55. Andres Gustavo Jankowski
  56. Michał Janocha
  57. Dobromiła Jaskot
  58. Anna Jędrzejewska
  59. Jaroslaw Kapusciński
  60. Lucjan Kaszycki
  61. Włodzimierz Kiniorski
  62. Magdalena Klapper
  63. Ryszard Klisowski
  64. Denis Kolokol
  65. Andrzej Kopeć
  66. Jarosław Kordaczuk
  67. Martyna Kosecka
  68. Kamil Kosecki
  69. Wojciech Kosma
  70. Jadwiga Kotnowska
  71. Bartosz Kowalski-Banasewicz
  72. Jarosław Kozłowski
  73. Zbigniew Kozub
  74. Sławomir Kupczak
  75. Marek Kwiatkowski
  76. Piotr Lichwierowicz
  77. Tomasz Lida
  78. Artur Lis
  79. Aleksander Litwinowski
  80. Jarosław Lublin
  81. Miłosz Łuczyński
  82. Piotr Madej
  83. Dariusz Makaruk
  84. Dariusz Mazurowski - Sekretarz
  85. Andrzej Mądro
  86. Tony Milosz
  87. Czesław Minkus
  88. Alina Mleczko
  89. Marietta Morawska-Büngeler
  90. Paweł Mykietyn
  91. Karol Nepelski
  92. Keir Neuringer
  93. Barbara Okoń-Makowska
  94. Krzysztof Olczak
  95. Roman Opuszyński
  96. Ryszard Osada
  97. MarcinPączkowski
  98. Jacek Partyka
  99. Michał Pawełek
  100. Piotr Peszat
  101. Jan Pieniążek
  102. Grzegorz Pieniek
  103. Jan Pilch
  104. Robert Piotrowicz
  105. Eugeniusz Popławski
  106. Tomasz Praszczałek
  107. Mirosław Rajkowski
  108. Marcin Rupociński
  109. Edward Sielicki - Skarbnik
  110. Jarosław Siwiński
  111. Ania Sundstrom
  112. Joanna Stępalska-Spix
  113. Marcin Strzelecki
  114. Tadeusz Sudnik
  115. Piotr Sych
  116. Łukasz Szałankiewicz
  117. Tomasz Wojciech Szczepanik
  118. Ryszard Szeremeta
  119. Seweryn Ścibior
  120. Marta Śniady
  121. Katarzyna Taborowska
  122. Michał Talma-Sutt
  123. Krzysztof Topolski
  124. Ewa Trębacz
  125. Grażyna Walczak
  126. Maciej Walczak
  127. Tadeusz Wielecki
  128. Marek Wilczyński
  129. Krzysztof Wołek
  130. Artur Zagajewski
  131. Patryk Zakrocki
  132. Rafał Zapała
  133. Anna Zaradny
  134. Barbara Zawadzka
  135. Anna Zawadzka-Gołosz
  136. Maciej Zdanowicz
  137. Anna Zielińska
  138. Maciej Zieliński
  139. Kacper Ziemianin
  140. Agata Zubel
  141. Wojciech Ziemowit Zych

Odeszli:

Piotr Hertel + 19.11.2010

Hector Fiore +15.08.2011

Eugeniusz Rudnik + 24.10.2016

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia