PSeME:członkowie

(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Linia 108: Linia 108:
 
# [http://www.peakdesign.com Tony Milosz]
 
# [http://www.peakdesign.com Tony Milosz]
 
# [http://www.minkus.art.pl Czesław Minkus]
 
# [http://www.minkus.art.pl Czesław Minkus]
# [[Tomasz Misiak]]
+
# [https://www.facebook.com/AntennaNonGrata Tomasz Misiak]
 
# [https://www.facebook.com/search/top/?q=alina%20mleczko Alina Mleczko]
 
# [https://www.facebook.com/search/top/?q=alina%20mleczko Alina Mleczko]
 
# [[Marietta Morawska-Büngeler]]
 
# [[Marietta Morawska-Büngeler]]

Wersja z 09:17, 22 maj 2019

Polskie Stowarzyszenie Muzyki Elektroakustycznej (PSeME)

polska federacja Międzynarodowej Konfederacji Muzyki Elektroakustycznej (CIME/ICEM)

Członkowie Honorowi:

Françoise Barrière

Józef Patkowski

Bogusław Schaeffer

Krzysztof Szlifirski

Członkowie Założyciele

Marek Zwyrzykowski, Józef Patkowski, Krzysztof Szlifirski fot.L.Zielińska

Józef Patkowski + 26.10.2005

Włodzimierz Kotoński + 04.09.2014

  1. Andrzej Bauer
  2. Marek Chołoniewski - Prezes
  3. Piotr Kleczkowski
  4. Krzysztof Knittel
  5. Stanisław Krupowicz
  6. Jaroslaw Mamczarski
  7. Mariusz Pędziałek
  8. Bogusław Schaeffer
  9. Elżbieta Sikora
  10. Krzysztof Szlifirski
  11. Maciej Szybist
  12. Marcin Wierzbicki
  13. Lidia Zielińska - Wiceprezes
  14. Marek Zwyrzykowski

    Członkowie zwyczajni:

  15. Rusłan Apanowicz
  16. Franciszek Araszkiewicz
  17. Rafał Augustyn
  18. Marcin Barski
  19. Piotr Bednarczyk
  20. Mateusz Bednarz
  21. Mateusz Bień
  22. Aleksandra Bilińska
  23. Dorota Błaszczak
  24. Bolesław Błaszczyk
  25. Wojciech Błażejczyk
  26. Marcin Bortnowski
  27. Roman Bromboszcz
  28. Stanisław Bromboszcz
  29. Marcel Chyrzyński
  30. Jakub Ciupiński
  31. Krzysztof Cybulski
  32. Krzysztof Czaja
  33. Mariusz Czarnecki
  34. Wojciech Czern
  35. Piotr Czerny
  36. Magdalena Długosz
  37. Adam Dornowski
  38. Cezary Duchnowski
  39. Marcin Dymiter
  40. Adrian Foltyn
  41. Krzysztof Gawlas
  42. Konrad Gęca
  43. Katarzyna Głowicka
  44. Beniamin Głuszek
  45. Robert Gogol
  46. Piotr Grella-Możejko
  47. Jacek Grudzień
  48. Ewa Guziołek-Tubelewicz
  49. Piotr Hałasa
  50. Paweł Hendrich
  51. Anna Maria Huszcza
  52. Anna Ignatowicz-Glińska
  53. Rafał Iwański
  54. Michał Jacaszek
  55. Andres Gustavo Jankowski
  56. Michał Janocha
  57. Dobromiła Jaskot
  58. Anna Jędrzejewska
  59. Jaroslaw Kapusciński
  60. Lucjan Kaszycki
  61. Włodzimierz Kiniorski
  62. Magdalena Klapper
  63. Ryszard Klisowski
  64. Denis Kolokol
  65. Andrzej Kopeć
  66. Jarosław Kordaczuk
  67. Martyna Kosecka
  68. Kamil Kosecki
  69. Wojciech Kosma
  70. Jadwiga Kotnowska
  71. Bartosz Kowalski-Banasewicz
  72. Jarosław Kozłowski
  73. Zbigniew Kozub
  74. Sławomir Kupczak
  75. Marek Kwiatkowski
  76. Piotr Lichwierowicz
  77. Tomasz Lida
  78. Artur Lis
  79. Aleksander Litwinowski
  80. Jarosław Lublin
  81. Miłosz Łuczyński
  82. Piotr Madej
  83. Dariusz Makaruk
  84. Dariusz Mazurowski - Sekretarz
  85. Andrzej Mądro
  86. Tony Milosz
  87. Czesław Minkus
  88. Tomasz Misiak
  89. Alina Mleczko
  90. Marietta Morawska-Büngeler
  91. Paweł Mykietyn
  92. Karol Nepelski
  93. Keir Neuringer
  94. Barbara Okoń-Makowska
  95. Krzysztof Olczak
  96. Marcin Olejniczak
  97. Roman Opuszyński
  98. Ryszard Osada
  99. MarcinPączkowski
  100. Jacek Partyka
  101. Michał Pawełek
  102. Piotr Peszat
  103. Jan Pieniążek
  104. Grzegorz Pieniek
  105. Jan Pilch
  106. Robert Piotrowicz
  107. Eugeniusz Popławski
  108. Tomasz Praszczałek
  109. Mirosław Rajkowski
  110. Marcin Rupociński
  111. Edward Sielicki - Skarbnik
  112. Jarosław Siwiński
  113. Ania Sundstrom
  114. Joanna Stępalska-Spix
  115. Marcin Strzelecki
  116. Tadeusz Sudnik
  117. Piotr Sych
  118. Łukasz Szałankiewicz
  119. Tomasz Wojciech Szczepanik
  120. Ryszard Szeremeta
  121. Seweryn Ścibior
  122. Marta Śniady
  123. Katarzyna Taborowska
  124. Michał Talma-Sutt
  125. Krzysztof Topolski
  126. Ewa Trębacz
  127. Grażyna Walczak
  128. Maciej Walczak
  129. Tadeusz Wielecki
  130. Marek Wilczyński
  131. Krzysztof Wołek
  132. Artur Zagajewski
  133. Patryk Zakrocki
  134. Rafał Zapała
  135. Anna Zaradny
  136. Barbara Zawadzka
  137. Anna Zawadzka-Gołosz
  138. Maciej Zdanowicz
  139. Anna Zielińska
  140. Maciej Zieliński
  141. Kacper Ziemianin
  142. Agata Zubel
  143. Wojciech Ziemowit Zych

Odeszli:

Piotr Hertel + 19.11.2010

Hector Fiore +15.08.2011

Eugeniusz Rudnik + 24.10.2016

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia