PSeME:członkowie

Z PSeME - Polskie Stowarzyszenie Muzyki Elektroakustycznej
(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
 
Linia 57: Linia 57:
 
# [http://www.obuh.com Wojciech Czern]
 
# [http://www.obuh.com Wojciech Czern]
 
# [http://www.czerny.art.pl Piotr Czerny]
 
# [http://www.czerny.art.pl Piotr Czerny]
# [http://magdalenadlugosz.com Magdalena Długosz]
+
# [http://culture.pl/pl/tworca/magdalena-dlugosz Magdalena Długosz]
 
# [http://www.myspace.com/two.eight Adam Dornowski]
 
# [http://www.myspace.com/two.eight Adam Dornowski]
 
# [http://www.duchnowski.pl Cezary Duchnowski]
 
# [http://www.duchnowski.pl Cezary Duchnowski]

Aktualna wersja na dzień 12:03, 24 lut 2020

Polskie Stowarzyszenie Muzyki Elektroakustycznej (PSeME)

polska federacja Międzynarodowej Konfederacji Muzyki Elektroakustycznej (CIME/ICEM)

Członkowie Honorowi:

Françoise Barrière

Józef Patkowski

Bogusław Schaeffer

Krzysztof Szlifirski

Członkowie Założyciele

Marek Zwyrzykowski, Józef Patkowski, Krzysztof Szlifirski fot.L.Zielińska

Józef Patkowski + 26.10.2005

Włodzimierz Kotoński + 04.09.2014

Bogusław Schaeffer + 1.07.2019

  1. Andrzej Bauer
  2. Marek Chołoniewski - Prezes
  3. Piotr Kleczkowski
  4. Krzysztof Knittel
  5. Stanisław Krupowicz
  6. Jaroslaw Mamczarski
  7. Mariusz Pędziałek
  8. Elżbieta Sikora
  9. Krzysztof Szlifirski
  10. Maciej Szybist
  11. Marcin Wierzbicki
  12. Lidia Zielińska - Wiceprezes
  13. Marek Zwyrzykowski

    Członkowie zwyczajni:

  14. Rusłan Apanowicz
  15. Franciszek Araszkiewicz
  16. Rafał Augustyn
  17. Marcin Barski
  18. Piotr Bednarczyk
  19. Mateusz Bednarz
  20. Mateusz Bień
  21. Aleksandra Bilińska
  22. Dorota Błaszczak
  23. Bolesław Błaszczyk
  24. Wojciech Błażejczyk
  25. Marcin Bortnowski
  26. Roman Bromboszcz
  27. Stanisław Bromboszcz
  28. Marcel Chyrzyński
  29. Jakub Ciupiński
  30. Krzysztof Cybulski
  31. Krzysztof Czaja
  32. Mariusz Czarnecki
  33. Wojciech Czern
  34. Piotr Czerny
  35. Magdalena Długosz
  36. Adam Dornowski
  37. Cezary Duchnowski
  38. Marcin Dymiter
  39. Adrian Foltyn
  40. Krzysztof Gawlas
  41. Konrad Gęca
  42. Katarzyna Głowicka
  43. Beniamin Głuszek
  44. Robert Gogol
  45. Piotr Grella-Możejko
  46. Jacek Grudzień
  47. Ewa Guziołek-Tubelewicz
  48. Piotr Hałasa
  49. Paweł Hendrich
  50. Anna Maria Huszcza
  51. Anna Ignatowicz-Glińska
  52. Rafał Iwański
  53. Michał Jacaszek
  54. Andres Gustavo Jankowski
  55. Michał Janocha
  56. Dobromiła Jaskot
  57. Anna Jędrzejewska
  58. Jaroslaw Kapusciński
  59. Lucjan Kaszycki
  60. Włodzimierz Kiniorski
  61. Magdalena Klapper
  62. Ryszard Klisowski
  63. Denis Kolokol
  64. Andrzej Kopeć
  65. Jarosław Kordaczuk
  66. Martyna Kosecka
  67. Kamil Kosecki
  68. Wojciech Kosma
  69. Jadwiga Kotnowska
  70. Bartosz Kowalski-Banasewicz
  71. Jarosław Kozłowski
  72. Zbigniew Kozub
  73. Sławomir Kupczak
  74. Marek Kwiatkowski
  75. Piotr Lichwierowicz
  76. Tomasz Lida
  77. Artur Lis
  78. Aleksander Litwinowski
  79. Jarosław Lublin
  80. Miłosz Łuczyński
  81. Piotr Madej
  82. Dariusz Makaruk
  83. Dariusz Mazurowski - Sekretarz
  84. Andrzej Mądro
  85. Tony Milosz
  86. Czesław Minkus
  87. Tomasz Misiak
  88. Alina Mleczko
  89. Marietta Morawska-Büngeler
  90. Paweł Mykietyn
  91. Karol Nepelski
  92. Keir Neuringer
  93. Barbara Okoń-Makowska
  94. Krzysztof Olczak
  95. Marcin Olejniczak
  96. Roman Opuszyński
  97. Ryszard Osada
  98. MarcinPączkowski
  99. Jacek Partyka
  100. Michał Pawełek
  101. Piotr Peszat
  102. Jan Pieniążek
  103. Grzegorz Pieniek
  104. Jan Pilch
  105. Robert Piotrowicz
  106. Eugeniusz Popławski
  107. Tomasz Praszczałek
  108. Mirosław Rajkowski
  109. Marcin Rupociński
  110. Edward Sielicki - Skarbnik
  111. Jarosław Siwiński
  112. Ania Sundstrom
  113. Joanna Stępalska-Spix
  114. Marcin Strzelecki
  115. Tadeusz Sudnik
  116. Piotr Sych
  117. Łukasz Szałankiewicz
  118. Tomasz Wojciech Szczepanik
  119. Ryszard Szeremeta
  120. Seweryn Ścibior
  121. Marta Śniady
  122. Katarzyna Taborowska
  123. Michał Talma-Sutt
  124. Krzysztof Topolski
  125. Ewa Trębacz
  126. Grażyna Walczak
  127. Maciej Walczak
  128. Małgorzata Walentynowicz
  129. Tadeusz Wielecki
  130. Marek Wilczyński
  131. Krzysztof Wołek
  132. Artur Zagajewski
  133. Patryk Zakrocki
  134. Rafał Zapała
  135. Anna Zaradny
  136. Barbara Zawadzka
  137. Anna Zawadzka-Gołosz
  138. Maciej Zdanowicz
  139. Anna Zielińska
  140. Maciej Zieliński
  141. Kacper Ziemianin
  142. Agata Zubel
  143. Wojciech Ziemowit Zych

Odeszli:

Piotr Hertel + 19.11.2010

Hector Fiore +15.08.2011

Eugeniusz Rudnik + 24.10.2016

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia