PSeME:Członkowie

Z PSeME - Polskie Stowarzyszenie Muzyki Elektroakustycznej
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Polskie Stowarzyszenie Muzyki Elektroakustycznej (PSeME)

polska federacja Międzynarodowej Konfederacji Muzyki Elektroakustycznej (CIME/ICEM)

Członkowie Honorowi:

Françoise Barriere

Józef Patkowski

Bogusław Schaeffer

Krzysztof Szlifirski

Członkowie Założyciele

Marek Zwyrzykowski, Józef Patkowski, Krzysztof Szlifirski fot.L.Zielińska

Józef Patkowski + 26.10.2005

Włodzimierz Kotoński + 04.09.2014

  1. Andrzej Bauer
  2. Marek Chołoniewski - Prezes
  3. Piotr Kleczkowski
  4. Krzysztof Knittel
  5. Stanisław Krupowicz
  6. Jaroslaw Mamczarski
  7. Mariusz Pędziałek
  8. Bogusław Schaeffer
  9. Elżbieta Sikora
  10. Krzysztof Szlifirski
  11. Maciej Szybist
  12. Marcin Wierzbicki
  13. Lidia Zielińska - Wiceprezes
  14. Marek Zwyrzykowski

    Członkowie zwyczajni:

  15. Rusłan Apanowicz
  16. Franciszek Araszkiewicz
  17. Rafał Augustyn
  18. Marcin Barski
  19. Piotr Bednarczyk
  20. Mateusz Bednarz
  21. Mateusz Bień
  22. Dorota Błaszczak
  23. Bolesław Błaszczyk
  24. Wojciech Błażejczyk
  25. Marcin Bortnowski
  26. Roman Bromboszcz
  27. Stanisław Bromboszcz
  28. Marcel Chyrzyński
  29. Jakub Ciupiński
  30. Krzysztof Cybulski
  31. Krzysztof Czaja
  32. Mariusz Czarnecki
  33. Wojciech Czern
  34. Piotr Czerny
  35. Magdalena Długosz
  36. Adam Dornowski
  37. Cezary Duchnowski
  38. Marcin Dymiter
  39. Adrian Foltyn
  40. Krzysztof Gawlas
  41. Konrad Gęca
  42. Katarzyna Głowicka
  43. Beniamin Głuszek
  44. Robert Gogol
  45. Piotr Grella-Możejko
  46. Jacek Grudzień
  47. Ewa Guziołek-Tubelewicz
  48. Piotr Hałasa
  49. Paweł Hendrich
  50. Anna Maria Huszcza
  51. Anna Ignatowicz-Glińska
  52. Rafał Iwański
  53. Michał Jacaszek
  54. Andres Gustavo Jankowski
  55. Michał Janocha
  56. Dobromiła Jaskot
  57. Anna Jędrzejewska
  58. Jaroslaw Kapusciński
  59. Lucjan Kaszycki
  60. Włodzimierz Kiniorski
  61. Magdalena Klapper
  62. Ryszard Klisowski
  63. Denis Kolokol
  64. Andrzej Kopeć
  65. Jarosław Kordaczuk
  66. Martyna Kosecka
  67. Kamil Kosecki
  68. Wojciech Kosma
  69. Jadwiga Kotnowska
  70. Bartosz Kowalski-Banasewicz
  71. Jarosław Kozłowski
  72. Zbigniew Kozub
  73. Sławomir Kupczak
  74. Marek Kwiatkowski
  75. Piotr Lichwierowicz
  76. Tomasz Lida
  77. Artur Lis
  78. Aleksander Litwinowski
  79. Jarosław Lublin
  80. Miłosz Łuczyński
  81. Piotr Madej
  82. Andrzej Mądro
  83. Dariusz Makaruk
  84. Dariusz Mazurowski - Sekretarz
  85. Tony Milosz
  86. Czesław Minkus
  87. Alina Mleczko
  88. Marietta Morawska-Büngeler
  89. Paweł Mykietyn
  90. Karol Nepelski
  91. Keir Neuringer
  92. Barbara Okoń-Makowska
  93. Krzysztof Olczak
  94. Roman Opuszyński
  95. Ryszard Osada
  96. MarcinPączkowski
  97. Jacek Partyka
  98. Michał Pawełek
  99. Piotr Peszat
  100. Jan Pieniążek
  101. Grzegorz Pieniek
  102. Jan Pilch
  103. Robert Piotrowicz
  104. Eugeniusz Popławski
  105. Tomasz Praszczałek
  106. Mirosław Rajkowski
  107. Marcin Rupociński
  108. Edward Sielicki - Skarbnik
  109. Jarosław Siwiński
  110. Ania Sundstrom
  111. Joanna Stępalska-Spix
  112. Marcin Strzelecki
  113. Tadeusz Sudnik
  114. Piotr Sych
  115. Łukasz Szałankiewicz
  116. Tomasz Wojciech Szczepanik
  117. Ryszard Szeremeta
  118. Seweryn Ścibior
  119. Marta Śniady
  120. Katarzyna Taborowska
  121. Michał Talma-Sutt
  122. Krzysztof Topolski
  123. Ewa Trębacz
  124. Grażyna Walczak
  125. Maciej Walczak
  126. Tadeusz Wielecki
  127. Marek Wilczyński
  128. Krzysztof Wołek
  129. Artur Zagajewski
  130. Patryk Zakrocki
  131. Rafał Zapała
  132. Anna Zaradny
  133. Barbara Zawadzka
  134. Anna Zawadzka-Gołosz
  135. Maciej Zdanowicz
  136. Anna Zielińska
  137. Maciej Zieliński
  138. Kacper Ziemianin
  139. Agata Zubel
  140. Wojciech Ziemowit Zych

Odeszli:

Piotr Hertel + 19.11.2010

Hector Fiore +15.08.2011

Eugeniusz Rudnik + 24.10.2016

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia