PSeME:Członkowie

Z PSeME - Polskie Stowarzyszenie Muzyki Elektroakustycznej
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Polskie Stowarzyszenie Muzyki Elektroakustycznej (PSeME)

polska federacja Międzynarodowej Konfederacji Muzyki Elektroakustycznej (CIME/ICEM)

Członkowie Honorowi:

Françoise Barriere

Józef Patkowski

Bogusław Schaeffer

Krzysztof Szlifirski

Członkowie Założyciele

Marek Zwyrzykowski, Józef Patkowski, Krzysztof Szlifirski fot.L.Zielińska

Józef Patkowski + 26.10.2005

Włodzimierz Kotoński + 04.09.2014

  1. Andrzej Bauer
  2. Marek Chołoniewski - Prezes
  3. Piotr Kleczkowski
  4. Krzysztof Knittel
  5. Stanisław Krupowicz
  6. Jaroslaw Mamczarski
  7. Mariusz Pędziałek
  8. Bogusław Schaeffer
  9. Elżbieta Sikora
  10. Krzysztof Szlifirski
  11. Maciej Szybist
  12. Marcin Wierzbicki
  13. Lidia Zielińska - Wiceprezes
  14. Marek Zwyrzykowski

    Członkowie zwyczajni:

  15. Rusłan Apanowicz
  16. Franciszek Araszkiewicz
  17. Rafał Augustyn
  18. Marcin Barski
  19. Mateusz Bednarz
  20. Mateusz Bień
  21. Bolesław Błaszczyk
  22. Marcin Borntowski
  23. Roman Bromboszcz
  24. Marcel Chyrzyński
  25. Jakub Ciupiński
  26. Krzysztof Czaja
  27. Mariusz Czarnecki
  28. Wojciech Czern
  29. Piotr Czerny
  30. Magdalena Długosz
  31. Adam Dornowski
  32. Cezary Duchnowski
  33. Marcin Dymiter
  34. Adrian Foltyn
  35. Krzysztof Gawlas
  36. Konrad Gęca
  37. Katarzyna Głowicka
  38. Robert Gogol
  39. Piotr Grella-Możejko
  40. Jacek Grudzień
  41. Ewa Guziołek-Tubelewicz
  42. Piotr Hałasa
  43. Paweł Hendrich
  44. Anna Maria Huszcza
  45. Anna Ignatowicz-Glińska
  46. Rafał Iwański
  47. Michał Jacaszek
  48. Andres Gustavo Jankowski
  49. Michał Janocha
  50. Dobromiła Jaskot
  51. Anna Jędrzejewska
  52. Jaroslaw Kapusciński
  53. Lucjan Kaszycki
  54. Włodzimierz Kiniorski
  55. Magdalena Klapper
  56. Ryszard Klisowski
  57. Denis Kolokol
  58. Andrzej Kopeć
  59. Jarosław Kordaczuk
  60. Martyna Kosecka
  61. Kamil Kosecki
  62. Wojciech Kosma
  63. Jadwiga Kotnowska
  64. Bartosz Kowalski-Banasewicz
  65. Jarosław Kozłowski
  66. Zbigniew Kozub
  67. Sławomir Kupczak
  68. Marek Kwiatkowski
  69. Piotr Lichwierowicz
  70. Tomasz Lida
  71. Artur Lis
  72. Aleksander Litwinowski
  73. Jarosław Lublin
  74. Miłosz Łuczyński
  75. Piotr Madej
  76. Andrzej Mądro
  77. Dariusz Makaruk
  78. Dariusz Mazurowski - Sekretarz
  79. Tony Milosz
  80. Czesław Minkus
  81. Alina Mleczko
  82. Marietta Morawska-Büngeler
  83. Paweł Mykietyn
  84. Karol Nepelski
  85. Keir Neuringer
  86. Barbara Okoń-Makowska
  87. Krzysztof Olczak
  88. Roman Opuszyński
  89. Ryszard Osada
  90. MarcinPączkowski
  91. Jacek Partyka
  92. Michał Pawełek
  93. Piotr Peszat
  94. Jan Pieniążek
  95. Grzegorz Pieniek
  96. Jan Pilch
  97. Robert Piotrowicz
  98. Eugeniusz Popławski
  99. Tomasz Praszczałek
  100. Mirosław Rajkowski
  101. Marcin Rupociński
  102. Edward Sielicki - Skarbnik
  103. Jarosław Siwiński
  104. Joanna Stępalska-Spix
  105. Marcin Strzelecki
  106. Tadeusz Sudnik
  107. Piotr Sych
  108. Łukasz Szałankiewicz
  109. Tomasz Wojciech Szczepanik
  110. Ryszard Szeremeta
  111. Seweryn Ścibior
  112. Marta Śniady
  113. Katarzyna Taborowska
  114. Michał Talma-Sutt
  115. Krzysztof Topolski
  116. Ewa Trębacz
  117. Grażyna Walczak
  118. Maciej Walczak
  119. Tadeusz Wielecki
  120. Marek Wilczyński
  121. Krzysztof Wołek
  122. Artur Zagajewski
  123. Patryk Zakrocki
  124. Rafał Zapała
  125. Anna Zaradny
  126. Barbara Zawadzka
  127. Anna Zawadzka-Gołosz
  128. Maciej Zdanowicz
  129. Anna Zielińska
  130. Maciej Zieliński
  131. Kacper Ziemianin
  132. Agata Zubel
  133. Wojciech Ziemowit Zych

Odeszli:

Piotr Hertel + 19.11.2010

Hector Fiore +15.08.2011

Eugeniusz Rudnik + 24.10.2016

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia